פונטף

1393401517

סטודיו פונטף

סטודיו פונטף לעיצוב ופיתוח גופנים, הוא תולדה של תשוקה אמיתית ועמוקה לאות. חלק מכך היא המחוייבות לעבוד בסטנדרטים גבוהים של איכות ומעורבות בפרויקטים חדשים של פיתוח גופנים.
סטודיו פונטף מתרכז במציאת פתרונות חדשניים ומסוגננים לבעיות ישנות של גופני טקסט וכותרת, איתן מתמודד השוק המקצוע. דגש מיוחד מושם על שימוש במערכות של הוצאה לאור. זהו המקום בו ניצבים האתגרים הגדולים ביותר: יצירת גופנים שמתפקדים היטב בקריאה רציפה ובנוסף הם בעלי אישיות ייחודית ומובחנת.
היעילות האסתטית והפונקציונלית שמאפיינים את הגופנים של פונטף היא בעלת מצוינות בביצועים טכניים. רמה טכנית גבוהה זו מושגת באמצעות התוכנה העדכנית ביותר ליצירת גופני OpenType שמתאימים לכל הפלטפורמות.

בנוסף לספרייה הקמעונאית האיכותית, פונטף מספק גם שינויים מותאמים אישית וגופנים המותאמים במיוחד, אלו משמשים כמרכיבים חיוניים של הזהות החזותית של חברה, ויוצרים מראה ואופי ייחודי. פרויקטים לעיצוב גופן הנתפרים במיוחד מבוססים על יסודות מוצקים ומבוצעים על פי בריף של הלקוח.

יתרון גדול בהיותה של החברה קטנה ומיוחדת הוא האפשרות ליצור שיתוף פעולה הדוק וישיר עם לקוחות. מרכיב זה לעיתים חיוני להשגת הצרכים והמטרות של הלקוחות ובא לביטוי ביכולת תגובה מהירה לצרכים שלהם בעבודה היומיומית השוטפת.

הרמה והאיכות של סטודיו פונטף לעיצוב גופנים כבר זכה להכרה בכמה וכמה תחרויות בינלאומיות ביניהן TDC ופרסי Bukva Raz.

Buy
  • סה”כ לפני מע"מ 0
  • בעגלת הקניות שלך יש 0 מוצרים